Wczytywanie...

18 USC 2257

Oświadczenie o wymogach dotyczących przechowywania dokumentacji

fapdream.com nie jest producentem (pierwotnym lub wtórnym) jakichkolwiek treści w serwisie (fapdream.com). JW odniesieniu do zapisów zgodnie z 18 USC 2257 dla wszystkich treści znalezionych na tej stronie, prosimy o przesłanie swojego żądania do strony, która utworzyła treść.

fapdream.com to serwis do udostępniania wideo, na którym można przesyłać, udostępniać i ogólnie przeglądać różne treści dla dorosłych. Chociaż fapdream.com dokłada wszelkich starań, aby zweryfikować zgodność, może nie być w 100% dokładna.

Strona przestrzega następujących procedur w celu zapewnienia zgodności:

Wymaganie, aby wszyscy użytkownicy mieli ukończone 18 lat, aby przesyłać filmy. Podczas przesyłania użytkownik musi zweryfikować treść; upewnić się, że ma on ukończone 18 lat; zaświadczam, że przechowuje zapisy modeli w treści i że mają one ukończone 18 lat. Zaświadcz, że przesyłana treść jest własnością użytkownika lub posiada on prawną licencję na przesyłanie, publikowanie, udostępnianie treści pod ręką. fapdream.com dystansuje się od wszelkich podjętych działań prawnych związanych z prawami autorskimi, to użytkownik (użytkownicy) fapdream.com w pełni weryfikuje własność przesłanych zdjęć i / lub filmów. Aby uzyskać dalszą pomoc i / lub informacje w znalezieniu strony, z której pochodzi treść, prosimy o kontakt z fapdream.com

Aby przesyłać filmy, wszyscy użytkownicy muszą mieć ukończone 18 lat. Podczas przesyłania użytkownik musi zweryfikować treść; upewnić się, że ma ukończone 18 lat; gwarantuję, że prowadzę ewidencję modeli w treści i mają one ukończone 18 lat. Zaświadcz, że przesyłana treść jest własnością użytkownika lub posiada on prawną licencję na przesyłanie, publikowanie, udostępnianie treści pod ręką. fapdream.com trzyma się z daleka od wszelkich czynności prawnych związanych z prawami autorskimi i to użytkownicy (użytkownicy) fapdream.com w pełni weryfikują własność przesłanych zdjęć i/lub filmów. Aby uzyskać dalszą pomoc i/lub informacje dotyczące znalezienia strony źródłowej treści, prosimy o kontakt z fapdream.com

fapdream.com umożliwia oznaczanie treści jako nieodpowiednich. Jeżeli jakiekolwiek treści zostaną oznaczone jako nielegalne, niezgodna z prawem, napastliwe, szkodliwe, obraźliwe lub z innego powodu, fapdream.com usunie je z serwisu.

POLKI NAGO

Jeśli lubisz oglądać erotyczne zdjęcia z seksownymi nagimi kobietami i interesują Cię rewelacyjne kształty kobiecych ciał, ta strona jest dla Ciebie. Oferujemy szeroką gamę zdjęć erotycznych, w tym także "nudesy" (zdjęcia z nagimi kobietami). Możesz również z łatwością znaleźć informacje o nowych i atrakcyjnych kobietach, naciskając jeden przycisk. Poza tym, na naszej stronie znajdziesz również zdjęcia amatorek bez ubrania, nagich dziewczyn wykonujących zmysłowe striptizy oraz "snapchat nudesy" (zdjęcia erotyczne wysyłane przez aplikację Snapchat).

CELEBRYTKI NAGO

Polki-nago.pl to strona internetowa, gdzie znajdziesz najlepsze zdjęcia i filmy z polskimi kobietami bez ubrania. Oferujemy gorące zdjęcia i filmy z seksownymi nagimi kobietami, wszystko to za darmo. Możesz również oglądać zdjęcia i filmy z aktorkami bez ubrania bez żadnych opłat. Nasza strona oferuje darmowe zdjęcia erotyczne, których jeszcze nie widziałeś. Oprócz tego, u nas znajdziesz również zdjęcia i filmy z nastolatkami nago, które mają piękne ciała.

POLSKIE AKTORKI

Oferujemy najlepsze galerie zdjęć erotycznych w polskim Internecie. Nasze zdjęcia przedstawiają bardzo seksowne nagie kobiety. Jeśli lubisz oglądać polskie kobiety bez ubrania, sprawdź nasze zdjęcia – gwarantujemy, że są one bardzo gorące. Polki są uważane za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie, więc nie możesz przegapić naszych nagich dziewczyn. Tylko u nas znajdziesz takie zdjęcia!

INFLUENCERKI NAGO

Możesz oglądać zdjęcia i filmy znanych osób bez ubrania na naszej stronie internetowej za darmo. W naszym serwisie znajdziesz również zdjęcia i filmy z celebrytami i modelkami bez ubrania. Wszystko to jest dostępne na naszej stronie internetowej fapdream.com.

KATEGORIE